کاهش هزینه اکتشاف معادن با ژئو شیمی زرگوش 09181348149
 
آراکس بیتومین -آراکس معدن Arax mine-gilsonite
فروش گیلسونایت قیر طبیعی مستقیم از معدن مشارکت اکتشاف و استخراج GILSONITE-NATURAL BITUMEN
 
 

ولی با استفاده از روش های ژئوشیمی می توان میزان و نوع هیدروکربورهای موجود در نفتگیرها را مشخص  کرد و با استفاده از روش های ژئوشیمی سطحی که امروزه مورد توجه خاص قرار گرفته است، می توان حضور نفتگیرها در اعماق را پیش بینی کرد. با مطالعات ژئوشیمیایی و به کارگیری روش های مختلف آن می توان بر اساس ارزیابی توان هیدروکربورزایی سنگ های مادر منطقه مورد مطالعه و مدلسازی تاریخچه تدفین و حرارتی آن پیش بینی دقیق تری از حجم هیدروکربور و نوع آن در منطقه مورد مطالعه داشت.
در دهه های قبل از هر صد چاه حفاری ممکن بود ده تای آن به نفت برسد، ولی اکنون با به کارگیری روش های جدید، حفارها اعتماد بیشتری پیدا کرده اند و به راحتی به ذخایر نفتی دست می یابند. علم ژئوفیزیک و ژئوشیمی باید در کنار یکدیگر قرار بگیرند و با هم تلفیق شوند و تلفیق نتایج اینها اعتماد شما را برای بهره برداری از منابع افزایش می دهد.
اخیرا ماهواره ها هم با فرستادن امواج به سطح زمین و مشاهده واکنش از سوی منابع، به کمک علم های مربوط به کار اکتشاف آمده اند که در کاهش هزینه ها بسیار موثر بوده است. تلفیق این علوم درکنار هم زمان اکتشاف را بسیار محدود می کند. 


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:درباره وبلاگ


آراکس بیتومین فروش بیتومین گیلسونایت قیر طبیعی معادن گیلسونایت آراکس Arax mine-Arax bitumen اکتشاف و استخراج معادن bitumen3000@yahoo.com تماس با ما: تلفن:3229383 -0835 موبایل:09181348149
آخرین مطالب
نويسندگان


خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 44
بازدید دیروز : 27
بازدید هفته : 210
بازدید ماه : 3731
بازدید کل : 4632
تعداد مطالب : 352
تعداد نظرات : 8
تعداد آنلاین : 1